ماه محرم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)
همزمان با فرار رسیدن ایام سوگواری حضرت سید الشهدا، شرکت تشریفات مجالس پیوند برگ سبز امادگی خود را جهت خدمت رسانی در زمینه تهیه و طبخ سفارشات غذاهای نذری به هیأت ها، تکایا و مجالس شما عزاداران حسینی اعلام می نماید.
همچنین برگزاری مراسم های عزاداری در ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی را می تواند عهده دار باشد.

اجلاس معاونان آموزشی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور

اجلاس معاونان آموزشی دانشگاهها و دانشکده های  علوم پزشکی سراسر کشور با حضور دکتر هاشمی وزیربهداشت سه شنبه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۴ در تالار امام خمینی (ره) دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
کارگروه برگزاری همایش شرکت تشریفات مجالس پیوند برگ سبز افتخار پذیرایی از مدعوین و میهمانان را بر عهده داشت.

 

http://www.sbmu.ac.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=396&newsview=24442

دیرینه یادگار فرهنگ ایران (جشن نوروز)

     به نام دادار دادآفرین

دیرینه یادگار فرهنگ ایران

جشن نوروز

در میان آداب و سنن و جشن‌‌های پرشمار ایرانی، نوروز شاه ستون همه این مراسم است و از این رو، ایران و نوروز و ایرانی از یکدیگر جداشدنی نیستند. نوروز خجسته جشنی است که از این سرزمین برخاسته، طول اعصار را پیموده و بار فرهنگ ایرانی گرفته و در ایران فرهنگی، جا باز کرده و اکنون در سرتاسر جهان، نام آشنا و دوست‌داشتنی شده است و این افتخار فرهنگ ایرانی است که بارها در تاریخ تکرار شده است.

نوروز برابر با اول فروردین ماه روزشمار خورشیدی جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است و هنوز هم مردم مناطق مختلف فلات ایران، نوروز را جشن می‌گیرند.

نـوروز، جشن شکوهمـند ایران باستان، گــویای پیـشینه­ ی تابناک میهن ما و جلوه­ای مهم از فرهنگ غنی قـوم ایران است. نوروز که قرن­های دراز است بر همه جشن­های جهان فخر می فروشد، از آن روسـت که یک قــرارداد مصنـوعی اجتماعـی و یا یک جشن تحمیلی نیست. نوروز، جشن جهان اســت و روز شادمانـی زمین، آسمان، آفتاب و….

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم­های نو برای آینده است. آینده­ ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. سال نومی شود، زمین نفسی دوباره می کشد، برگ­ ها به رنگ در می­ آیند و گل­ ها لبخند می زنند.

حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت است که با لطافت گیاه و خرمی طبیعت آمیخته شده است. تحول به مراحل نیکوتر و برتر است؛ خدایای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان آرزومندیم.

چهارمیـــن مراســـم رونـــمایی دستـــاوردهای شــرکــت های دانــش بـنیـان

چهارمیـــن مراســـم رونـــمایی دستـــاوردهای شــرکــت های دانــش بـنیـان با میزبانی صندوق شکوفایی و نوآوری نهاد ریاست جمهوری برگزارگردید.

پذیرایی از مدعوین گرامی این گردهمایی در محل صندوق شکوفایی و نوآوری بر عهده کارگروه همایش های شرکت تشریفات مجالس پیوند برگ سبز گذارده شد. امید که این اطمینان و افتخار همیشگی و ماندگار باشد.

برگـــزاری ششمیـــن همایــش ایمپـــلنت انجمـــن دندانپزشــکان عمــومــی ایـــران

پذیرایی از اساتـــید محترم و دندانپــزشــکان گرامــی در ششمیــن همایــش ایمپـــلنت انجمـــن دندانپزشــکان عمــومــی ایـــران در تاریخ ۹۵/۰۵/۱۳  لغایت ۹۵/۰۵/۱۵  در سالن همایش هاى دانشـــکده پزشکـــی دانشـــگاه علــوم پزشکــی شهــید بهـــشتی تهران برگزار گردید.

افتخار میزبانی این عزیزان را شرکت تشـــریفات مجالــس پیــوند برگ سبـــــز بر عهده داشت.

https://instagram.com/p/BIwkr63hcHG/

برگــزاری دومیــن جشــن دانـــش آموختگى دانشــگاه آزاد اســلامى واحد تهـــران غــــرب

پذیرایی از دانش آموختگـــان در دومیــن جشــن دانـــش آموختگى دانشــگاه آزاد اســلامى واحد تهـــران غــــرب دو شنبه مورخ ۹۵/۰۴/۲۸  در سالن همایش هاى بیمارستان فرهیختگان برگزار گردید.

افتخار میزبانی این عزیزان را شرکت تشریفات مجالس پیوند برگ سبـــــز بر عهده داشت.

https://instagram.com/p/BICvG7AhJDj/

پذیرایی ضیافت افطار از فرهیختگان و صاحبان اندیشه همایش تخصصی آزمون های سـراسـری گـــاج

پذیرایی ضیافت افطار به همراه شام از فرهیختگـــان و صاحبــان اندیشــه عرصـــه آموزش کشــور در همایــش تخصــصی آزمون های ســـراســــری گــــاج ، سه شنبه مورخ ۹۵/۰۴/۰۱  در سالن همایش های صدرا برگزار گردید.

افتخار میزبانی این عزیزان را شرکت تشریفات مجالس پیوند برگ سبـــــز بر عهده داشت.

پایان

http://www.aparat.com/v/Fp9zt

پذیرایی ضیافت افطار از خانواده های محترم شهـــدا، ایــثارگران و رزمنـــدگان مدافع حــرم

پذیرایی ضیافت افطار به همراه شام از خانواده های محترم شهـــدا، ایـــثارگران و رزمندگان مدافـــع حرم، پنجشنبه مورخ ۲۷/۰۳/۹۵ در سالن همایش های صدرا برگزار گردید.

افتخار میزبانی این عزیزان را شرکت تشریفات مجالس پیوند برگ سبـــــز بر عهده داشت.

https://www.instagram.com/p/BGyzMQ8viqG/